На этой странице используется javascript


Афіша

Wednesday, 24/01 - "DRIOD" м. Чернівці.

DRIOD - лампові лайтові інтерпретації пісень відомих гуртів зарубіжного та пострадяньского простору


Thursday, 25/01 - ДЕНЬ СТУДЕНТА із гуртом "МОНОПОЛІЯ" м. Чернівці.

Гурт "МОНОПОЛІЯ" - чернівецький колектив, що набирає все більших обертів і стає все більш відомим серед людей, що слухають сучасну українську музику. Хлопці нещодавно випустили свій перший міні-альбом «ШАЛЕНЕ ЖИТТЯ». Потужні гітарні рифи в поєднаннні з ліричним піаніно роблять звучання колективу впізнаваним з першого акорду. Поряд зі своїми композиціями гурт виконує й кавера на MUSE, OASIS, LENNY KRAVITZ і інших гігантів рок-сцени. «Монополія» - це rock’n’roll в найширшому його розумінні.


Friday, 26/01 - "Ті, що падають вгору" м. Тернопіль із презентацією нового альбому "Десь там, в небесах".

Свіжий альбом українського інді-гурту "Ті, що падають вгору" побачить світ цієї весни. Зовсім не випадково так сталося, що він виходить саме у цю пору, коли просинається природа, оновлюється світ, а в повітрі панує любов. Пісня "Десь там, в небесах", яка дала назву альбому, абсолютно точно передає його загальний настрій і зміст. За кожним текстом, за кожною мелодією стоять складні життєві історії, які, не зважаючи ні на що, закінчуються якнайкраще. Цим альбомом гурт намагається сказати людям, що, якщо у вашому житті настали якісь непевні часи, якщо вам гірко і ви не знаєте, як бути, - не розчаровуйтесь! Не впадайте у відчай, бо після зими завжди приходить весна, після ночі наступає день. Нещасливе кохання приносить досвід і вміння розпізнавати та цінувати щось дійсно справжнє, щось своє.


Saturday, 27/01 - "Гудіні" м. Чернівці.

Авторська програма "Гудіні" зачіпає найголовніші нотки нашого життя та звільняє від оков сірої буденності. Команда музикантів своєю творчістю та глибиною відчуттів передають оточуючим кольори життєвих подій, вир емоцій та енергію почуттів. Мрії, кохання, вірність, надії тісно сплелись із свободою, драйвом та адреналіном рок-н-рольного життя та відобразили різносторонню душу кожного учасника гурту. Гурт "Гудіні" як і легендарний фокусник здатен звільнити ваше життя від оков сірості та буденності життя, наситивши душу яскравими емоціями.


Sunday, 28/01 - "Beer Gun" м. Чернівці.

"Beer Gun" – це фонтан молодої енергії пошуку, прагнень і постійного розвитку. Їх нескінчений рух до новаторства підносить жанр кавер-гурту до своєрідного витвору мистецтва. Завдяки великій кількості виступів вже ні в кого нема сумнівів в популярності цієї запальної команди, але музиканти доводять кожен раз щось енергетично нове і позитивне. Команда музикантів на всіх виступах відчуває настрій публіки, одразу ж входить в контакт з оточуючими. Всі слухачі в процесі виступу самі стають учасниками запального дійства. Тож зацініть драйв живого спілкування з рок-н-рольним присмаком.


Monday, 29/01 - Alex Man м. Чернівці.

Alex Man - закарпатський блюзовий гітарист, співак, композитор, аранжувальник, саунд продюсер. В арсеналі музиканта як власні композиції так і гітарні кавер версії пісень різноманітних світових виконавців таких як: Elvis Presley, Carlos Santana, Sting, Michael Jackson, Bryan Adams, U2, Sam Smith, Hozier, Adele та інших.


Tuesday, 30/01 - Ігор Товт м. Чернівці.

Ігор Товт, скрипаль-віртуоз, артист Чернівецької філармонії, в програмі прозвучать кавер-версії світових хітів...


Wednesday, 31/01 - "Denomen" м. Чернівці.

Чернівецький адекват-скандал-рок гурт у складі 3х дужих па(ца)нів, що рубають сучасні, потужні, драйвові і водночас мелодичні, доступні і прості рифи про філософське, актуальне і давно забуте. Авторські треки цього гурту лунають на радіо "Буковинська хвиля" (100.0 FM) та в плейлистах поціновувачів сучасного року. + Музика Denomen підійде як для прослуховування в автомобілі чи у навушниках по дорозі на роботу - так і для драйвових вечірок; як для тих, у кого в житті настала "чорна смуга" - так і для вічно молодих, вічно п'яних; як для молодих мам і їх дітей - так і для старих битих рокерів; як саундтрек для екстремальних видів спорту - так і для мелодрам.


Thursday, 01/02 - "Violin Stream" м. Чернівці.

Інструментальна музика в стилі джаз, поп, рок, фолк...


Friday, 02/02 - "NEBRASKA" м. Чернівці.

Свого часу NEBRASKA (кантрі-проект байк-рок-бенду МЕХАНІЧНИЙ_АПЕЛЬСИН) вирішила зробити те, чого до них на теренах Батьківщини ніхто робити не наважувався. Вони вдихнули українську душу у суто американське кантрі.


Страницы: 1-10 11-12