На этой странице используется javascript


Афіша

Saturday, 23/09 - "LIANN BAND" м. Львів.

Надзвичайно музичні, стильні та драйвові - гурт LIANN BAND запрошує вас в атмосферну музичну подорож, глибокі емоції, правильний хаос відчуттів і вібрації музичних бітів. Вони гарантують вам музичну ейфорію, відмінний настрій та привід для невгамовних танців. Перевернуть ваше уявлення про відпочинок. Приходьте і насолоджуйтесь свіжою порцією відмінної музики.


Sunday, 24/09 - "Beer Gun" м. Чернівці.

"Beer Gun" – це фонтан молодої енергії пошуку, прагнень і постійного розвитку. Їх нескінчений рух до новаторства підносить жанр кавер-гурту до своєрідного витвору мистецтва. Завдяки великій кількості виступів вже ні в кого нема сумнівів в популярності цієї запальної команди, але музиканти доводять кожен раз щось енергетично нове і позитивне. Команда музикантів на всіх виступах відчуває настрій публіки, одразу ж входить в контакт з оточуючими. Всі слухачі в процесі виступу самі стають учасниками запального дійства. Тож зацініть драйв живого спілкування з рок-н-рольним присмаком.


Monday, 25/09 - Слава Щербан м. Чернівці.

Вечір блюз, поп та рок музики.


Tuesday, 26/09 - Макс Наумов. Чернівці.

Макс Наумов. Вечір акустики. Старий-добрий рокенрол під новим соусом. Інший погляд на улюблені композиції. Згадаємо молодість та послухаємо кавери на Цоя, Сплін, Акваріум, 5ницю, Скрябіна та багатьох інших. Всім хто виріс в 90-х присвячується.


Wednesday, 27/09 - "Двері Боком" м. Чернівці. Акустика.

Гурт "Двері Боком" з акустичною програмою "БезСаш", познайомить вас зі своїми новими та вже "відомими" піснями, а також зіграє кавера на такі гурти як Океан Ельзи, Друга Ріка, Браво, та багато іншого.


Thursday, 28/09 - "Violin Stream" м. Чернівці.

Інструментальна музика в стилі джаз, поп, рок, фолк...


Friday, 29/09 - "Гудіні" м. Чернівці.

Авторська програма "Гудіні" зачіпає найголовніші нотки нашого життя та звільняє від оков сірої буденності. Команда музикантів своєю творчістю та глибиною відчуттів передають оточуючим кольори життєвих подій, вир емоцій та енергію почуттів. Мрії, кохання, вірність, надії тісно сплелись із свободою, драйвом та адреналіном рок-н-рольного життя та відобразили різносторонню душу кожного учасника гурту. Гурт "Гудіні" як і легендарний фокусник здатен звільнити ваше життя від оков сірості та буденності життя, наситивши душу яскравими емоціями.


Saturday, 30/09 - "Форшлаг" м. Кіцмань.

Основні напрямки музики гурту: джаз-рок,класичні рокові баллади,фанк-балади. Також  ми експерементуєм з народною музикою, переробляючи національний молдавський та балканський фольк в джаз-рок.


Sunday, 01/10 - "Beer Gun" м. Чернівці.

Кавер - група «Beer Gun» - позитив, драйв та відмінний настрій в одному бокалі! Відомі хіти рок-музики в авторському аранжуванні звучать сучасно і оригінально. Ми зарядимо всіх енергетикою живого виконання улюблених композицій.