На этой странице используется javascript


Святкування Дня Святого Патріка. Розважають позитивні ведучі PozitivGROUP та тематична музична програма від гуртів "ЯРРА" м. Київ та "Бурдоны Черна" м. Чернівці.

Saturday, 17/03

Святкування Дня Святого Патріка. Розважають позитивні ведучі PozitivGROUP та тематична музична програма від гуртів "ЯРРА" м. Київ та "Бурдоны Черна" м. Чернівці.


Позитивні ведучі – це унікальний формат, якісна імпровізація та тільки яскраві емоції. Чемпіони Асоціації КВН України, теле-та радіо ведучі, організатори інтерактивно-розважальних шоу. PozitivGROUP - генеруємо позитив разом) Гурт «ЯРРА» заснований у 2002 році в місті Чернівці. До 2009 року колектив був відомий під назвою «ZAБROШЕNNAЯ TERRITORIЯ». Минулого року музична родина відзначила своє 15-річчя. Гурт "ЯРРА" унікальний тим, що працює у жанрі "Синтез-етно-рок" та виконує пісні на трьох мовах: українській, російській та давньослов'янській! Переважно це етнічні музичні картини, натхненні побутом слов'ян та історією Київської Русі. Гурт складається практично з однієї сім'ї: Романа Пустирєва - вокаліста, що також грає на гітарі, ірландському бузукі, індіанській флейті, варгані, а також програмує плейбеки; Ніки Пустирєвої - бас-гітаристки та бек-вокалістки; Романа Пустирєва-молодшого, що відповідає за флейти, сопілки, окаріни, та бек-вокал; Олександри Пустирєвої, що грає на колесній лірі, мелодиці, а також є бек-вокалісткою гурту, та барабанщика Генадія Барабаша. У березні 2017 року гурт "ЯРРА" розпочав співпрацю з рекординговою компанією «Moon Records» та випустив альбом «Ветер Песчаных Бурь», який виходить на багатьох музичних платформах України та світу. Гурт "Бурдоны Черна" створений під натхненням постановок та вистав від КВІР "Берсерк". Наша музика є їх логічним продовженням і емоційним наповненням. Ми перша група на Буковині, яка дає слухачу можливість зануритись в загадкову музику темних часів та середньовіччя.

До списку подій